login: hasło:
REKLAMA:


Dodał: Andrzej  w dniu: 2015-04-13

Motor Show 2015 w Poznaniu


Nałaziliśmy się, naoglądaliśmy... i już :)Nadarzyła się okazja do podjechania na targi Motor Show w Poznaniu, więc pomyślałem, że to świetny pomysł, żeby sobie na żywo i na spokojnie popodziwiać Ferrari na żywo :) Pełni entuzjazmu wskoczyliśmy w naszą super furkę i pojechaliśmy. Na miejscu zgodnie z planem zaparkowaliśmy pod Biedronką i udaliśmy się na targi :)

Okazało się, że zawartość zupełnie nie odzwierciedla nazwy. Znaczy się połowicznie odzwierciedla, bo było dużo "motor". Ale "show" ani odrobinki. No chyba, że ktoś tam jedzie z nastawieniem na oglądanie porozbieranych hostess - wtedy faktycznie mogłoby się okazać, że cały dzień łażenia to byłoby mało. My połaziliśmy ze 3h i mieliśmy dość. A ja jedynie dwa auta interesujące mnie znalazłem. Czerwone i żółte :) Oczywiście odgrodzone od ludzi tasiemką, więc można było sobie popatrzeć z odległości 2 metrów. Dziwne, szczególnie, że na targach były również inne samochody podobnej klasy i normalnie można było je tykać i nawet do niektórych wsiadać. Widać wystawca tychże - strasznie musiał się stresować, że nie wypłacą się, jeśli ktoś coś któremuś z egzemplarzy zrobi złego :)

Na szczęście ja obdarzony ponadprzeciętnym sprytem i mój kolega obdarzony ponadprzeciętnym refleksem zgraliśmy się i przechytrzyliśmy wszystkich :) Zanim mnie przegoniono z zabronionej strefy, mieliśmy wystarczająco długie dwie sekundy, żeby wyszło przecudowne zdjęcie :)

© Michał Adamczyk - www.foto-adamczyk.pl
© Michał Adamczyk - www.foto-adamczyk.plDalsza część ciutkę niżej, pod reklamą:


Oto dalsza część wpisu:Sam też sobie ustrzeliłem parę foteczek... ale nie wczuwałem się jakoś specjalnie... bo w sumie to już to pod koniec było i wszyscy raczej padnięci i znudzeni spacerowaliśmy sobie.

Ach, ach :D
Ach, ach :D

Och, och :D
Och, och :D

Uch, ych :D
Uch, ych :D


No więc targi może i fajne, ale nie dla mnie. No chyba, że oficjalnie Ferrari się będzie wystawiało a nie to co teraz - takie w sumie dość przypadkowe. Firma czyszcząca samochody (tzw.: detailingowa) wystawiła je i pomimo profilu firmy - sporo musiałem się ponausuwać różnych brudków :)

Super specjalne podziękowania za foteczkę :)
Gdybyście potrzebowali pro fotografa polecam Michała z czystym sumieniem:
www.foto-adamczyk.pl
fejsbuczkowy profil
POLUB TEN WPIS:
Skomentuj ten wpis:
Twoje imię:

Podaj adres swojej strony WWW, jeśli posiadasz:

Wpisz hasło uwierzytelniające (info pod formularzem)

Twój komentarz:

UWAGA! Z racji zbyt częstego dodawania komentarzy przez różniste boty spamowe, zmuszony zostałem do zastosowania hasła aby spróbować wyeliminować ten proceder. Aby dodać komentarz, musisz w odpowiednie pole w formularzu wpisać słowo komentarz. Komentarz nie zostanie dodany, jeśli słowo zostanie źle wpisane.
Brak komentarzy do tego wpisu.
Na skróty:
strona główna
blog
oferta
kontakt
Przyjaciele:
Zacisze Literackie   Kobiece Fanaberie   foto.adamczyk.pl
"Ja" Doskonały
Strona Rafała Głębowskiego
Blog Rafała Głębowskiego
Warto zajrzeć:
CyberFoto.pl
Canon-Board.info
plfoto.com
Moni galeria
Moje miasteczko :)
Ostatnie wpisy na blogu:
Toruń 2015r.
Ciechocinek 2015r.
Płock 2015r.
Płock 2015r.
Płock 2015r.
Moje zabawy:
Logic
Wyścigi
Kolorki
Dowcipy
Sudoku